Обладнання для міні-пекарні.

За всіх часів хліб є дуже затребуваним продуктом. В даний час різноманітність видів та форм цього виробу вражає та не залишає байдужим нікого.

Тому відкриття організації з виробництва хлібобулочних виробів є досить вигідною, але ризикованою справою. Як і в кожній справі в цьому є свої тонкощі та хитрощі. Одна з них – правильно підібране обладнання для міні-пекарні . Пекарня – відмінне рішення організації свого бізнесу.

Пекарні бувають повного та неповного циклу .

У пекарні повного циклу все від початку до кінця робиться на підприємстві. Закупівля сировини, виготовлення тіста, випічка та реалізація – ось повний цикл. Він складний та витратний, але більш вигідний. На відміну від повного для підприємства з неповним циклом випікаються готові напівфабрикати, куплені в постачальників, з їх реалізацією.

Схеми реалізації різні, і ви самі вирішуєте обмежуватися тільки оптовими покупцями або організувати власну роздрібну торгівлю.

Набагато вигідніше розвивати свою мережу торгових точок.

 

Види обладнання для міні – пекарні.

Однозначно випікати смачну якісну хлібобулочну продукцію без відповідного обладнання неможливо. Слід зазначити, що крім основного набору пристроїв знадобиться другорядний (меблі та кухонний інвентар у торговельну зону). Щодо промислової зони, то основними одиницями є:

Пекти .

Ця оснастка є найнеобхіднішою і левова частка коштів доведеться витратити на неї.

Існує 3 види печей: ротаційна, конвекційна та ярусна печі.

Ротаційна піч відмінне обладнання для пекарні. Її особливість у тому, що візок з деками, де розташовується продукція, встановлюється на основу, що обертається, і підвішується за гак. У цьому випадку відбувається обертання візка і кожен виріб пропікається і рівномірно підрум’янюється.

Конвекційна піч. Щодо сучасного вигляду печей. Режим конвекції передбачає рівномірне розподілення тепла по всій камері. Вироби виходять із гарною рум’яною скоринкою. Особливість у тому, що ця піч підходить для приготування овочів, птиці, м’яса, риби.

Ярусна піч складається з декількох ярусів, куди поміщаються листи з заготовками. Найстаріший вид хлібопекарського обладнання. Особливість – можуть бути і жарково-пекарськими, в такому разі підходять для смаження пиріжків та інших борошняних виробів.

 

 

  • Розстоювальна шафа (камера).

Даний вид обладнання є камерою в якій підтримується певна необхідна температура і вологість (для кожного виду продукції індивідуально). Розстоювальна камера надає тесту розпушеної та пишної форми, що покращує якість виробу. Якщо ви маєте намір випускати смачну відмінну якість продукцію цим видом обладнання не варто нехтувати.

 

  • Тістомісильна машина .

Тістоміс потрібен для замісу тесту та забезпечення його правильної консистенції. Вимісити якісно тісто вручну у великих обсягах неможливо, тому цей вид обладнання є обов’язковим.

 

  • Мукопросіювач.

Наявність цього виду устаткування необов’язкова. Борошнопросівник покращує характеристики борошна, що в результаті дає якісну, пишну та апетитну випічку.

 

  • Машина, що розкочує тісто.

Ця машина формує з єдиного кома тесту пласт, необхідної товщини. Вкрай корисне обладнання для пекарні.

  • Дільник тесту.

Являє собою пристрій для розподілу грудки тесту на рівні порції.

Якість продукції – основний аспект на який робиться акцент у виробництві хлібобулочних виробів, але не варто забувати про естетику. Однакового розміру та форми булочки додають позитивних відгуків у скарбничку пекарні.

  • Поверхня для нарізки.

Цей вид меблів ніщо інше як стіл. Він необхідний, тому що на ньому нарізають тісто на порції, формують його. Як правила виготовлений він із нержавіючої харчової сталі.

Все обладнання та меблі розташоване має бути відповідно до ряду вимог і стандартів щодо розташування апаратури для пекарень.

Де можна придбати обладнання?

Знайти приміщення під міні-пекарню, оснастити його необхідним обладнання, організувати виробництво, підібрати персонал, вміло скористатися фінансами та врахувати всі тонкощі такого бізнесу – справа нелегка. Часом самому не подужати такий обсяг роботи, тоді доведеться вдатися до допомоги фахівців. Такі люди складуть бізнес-план, який розкриє всі питання щодо відкриття пекарні. Однак даний вид послуг дуже дорогий і якщо ви маєте скромний початковий капітал, то доведеться всі питання вирішувати самостійно.

Міні-пекарня має на увазі під собою виробництво у невеликих обсягах. Спочатку розвитку пекарні можна купити підтриману техніку. Головне, щоб техніка працювала справно, що задовольнить власника та працівників пекарні.

 

Придбати обладнання для міні-пекарні можна 2 способами: у магазині, в інтернеті. Останній варіант вигідніший, але має ряд недоліків. Варто бути уважним та обережним у своєму виборі. Придбання продукції в Китаї коштуватиме набагато дешевше, але його якість буде складно передбачити. Так, купувати оснастку краще за перевірені бренди. У магазині ви зможете побачити на власні очі техніку, оцінити її технічний стан та безпосередньо проконсультуватися з продавцем.

На закінчення хочеться відзначити актуальність і затребуваність свіжої та смачної випічки в суєтному житті великих і малих міст. Якщо робота у вашій міні – пекарні налагоджена і ви маєте свою «родзинку», ваш бізнес приречений на успіх.